Risinājuma apraksts

Uzraugi.lv ir mājas lapa, kas Tev ļaus attālināti pieskatīt māju, vasarnīcu, biznesu vai jebkuru citu objektu, tai skaitā:

 • Sekot temperatūrai  tiešsaistē;
 • Bez lieliem ieguldījumiem izveidot  videonovērošanu;
 • Apskatīties kā mainījusies temperatūra laika gaitā;
 • Uztaisīt savu paātrinātu notikumu (timelapse) video;
 • Dalīties ar temperatūras, video novērojumiem vai "timelapse" video;
 • Saņemt brīdinājumus, par nelūgtiem viesiem vai pārāk augstu/zemu temperatūra e-pastā;
 • Un vēl vairāk!
 
Tev tikai vajadzēs datoru ar internetu (der arī mobīlais) ar  webkameru, WiFi kameru un/vai Uzraugi.lv termometru.
 
Soļi, kas jādara, lai vienkārši uzsāktu novērošanu aprakstīti šeit.
 
Savukārt, ja vēlies pats veidot savu risinājumu izmantojot Uzraugi.lv temperatūras devēju, devēja kods un atvērta programma termometra pieslēgšanai  Windows un Linux datoram atrodams šeit.
 

Risinājums, skat. attēlu, iekļauj:

 

 

 

 1. Mēriekārtas sniedz informāciju par mājā, vasarnīcā vai citā objektā notiekošo,
 2. Atbalstītās iekārtas ir Uzraugi.lv  USB termometrs,  parastās USB web kameras, IP kameras (piem. Foscam, EasyN), un videonovērošanas (CCTV) kameras (caur EasyCap) .
 3. Slēdžus, kas ļauj vadīt dažādas mājas iekārtas, piemēram ieslēgt vai izslēgt sildītāju (nākotnē).
 4. Dators ar MS Windows 2000, XP, Vista vai 7  uz kura uzstādīta mūsu izstrādātā SarmaLink  programmatūra. Klikšķini uz  SarmaLink  un ielādē programu bez maksas!
 5. SarmaLink  programmatūra nodrošina drošu datu pārraidi caur internetu izmantojot https standartu. Risinājumam nav īpašas prasības interneta pieslēgumam un  tā ātrumam. Unikālā mūsu SarmaLink  programmatūra ļauj pārraidīt datus arī, ja ir mainīgā ip adrese un/vai ugunsmūris.
 6. uzraugi.lv mājas lapas, kurā var saņemt dažādus pakalpojumus izmantojot informāciju no iekārtām, tai skaitā tekošos rādījumus, vēsturisko informāciju vai paziņojumus e-pasta veidā. Uzraugi.lv arī plāno dot iespēju vadīt dažādas iekārtas.
 7. Uzraugi.lv ļauj veidot gan informāciju, ko redz tikai pats lietotājs, piemēram,  ar web kameru uzraudzīt savu pagalmu, gan arī iegūt informāciju no publiskiem informācijas avotiem, piemēram no slēpošanas trases.
  Katrs lietotājs var izvēlēties apskatīt gan savu, gan arī publiski pieejamo informāciju, gan arī izvēlēties pakalpojumus, kas balstīti uz šo informāciju. Tuvāk lūdzu skatīt sadaļu pakalpojumi un produkti.
 8. ar jebkuru datoru seko līdzi informācijai caur uzraugi.lv mājas lapu. Datorā nepieciešama tikai pieeja internetam, web pārlūkprogramma.
 9. Mobilais telefons, ļauj apskatīt mājas lapu, kā arī nākotnē saņemt SMS paziņojumus, ja kāda devēja rādījumi pārsniedz atļautās robežas, piemēram termometrs rāda mazāk kā 5 grādus pēc Celsija, kas var liecināt par risku, ka drīzumā var sasalt ūdens un sabojāt cauruļvadus.

Risinājuma iedarbināšana:

 1. Reģistējies Uzraugi.lv
 2. Paņemt no mūsu mājas lapas failu SarmaLink  un iedarbini uz sava datora (jāievada pieejas atslēga "access key", ko saņemsiet pie reģistrācijas. 
 3. Pēc  SarmaLink  palaišanas pievieno datoram  USB webkameru, USB termometru (ja esi tādu iegādājies no mums) vai parastu videonovērosānas kameru. Videonovērošanas kameras gadījumā nepieciešama atbilstoša datora karte.
 4. Nokonfigurē iekārtas un seko līdzi  informācijai no kamerām bez maksas Uzraugi.lv.
 5. Lai redzētu garāku vēsturi un citus vērtīgus pakalpojumus, izvēlies maksas pakalpojumus.
 6. Esi pārliecināts, jo uzraugi.lv palīdz Tev!